Navigace

Obsah

Vážení spoluobčané,

www stránky obecních úřadů musí splňovat řadu zákonů jako např. zák. 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím, který ukládá obcím povinně zveřejňovat vybrané informace.

Současně máme za povinnost provozovat tzv. elektronickou úřední deskue-podatelnu, které pomáhají občanům snadněji komunikovat s úřadem.

WWW stránky chápeme jako jednu z dalších služeb pro Vás občany, a proto se vynasnažíme v maximální možné míře informovat obyvatele o aktuálním dění v obci nad rámec zákonem stanovených podmínek.

Pevně věřím tomu, že se naše stránky stanou pro drtivou většinu občanů místem, kde může každý získat potřebné informace pro snadnější komunikaci s úřadem a život v obci.

Miroslav Jarolík
Starosta

Novinky

12.02.2019

Media servis hledá doručovatele reklamního tisku

MEDIA SERVIS HLEDÁ SPOLEHLIVÉ DORUČOVATELE REKLAMNÍHO TISKU A ADRESNÝCH ZÁSILEK Jedná se o práci kdykoliv během dne 1-2x týdně na vedlejší pracovní poměr. Je vhodná zejména pro důchodce, ženy v domácnosti nebo na mateřské dovolené, studenty nebo jako přivýdělek k jiné pracovní činnosti. Může ji vykonávat i osoba vedená na Úřadu práce. Požadavky: spolehlivost, zodpovědnost, smysl pro orientaci Mzda: úkolová Bližší informace vám rádi poskytneme na: Mediaservis s. r. o., divize Brno lenka.svrckova@mediaservis.cz tel. 725 346 343

Detail Hlášení místního rozhlasu

18.01.2019 - 18.02.2019

Veřejná vyhláška - Zásady územního rozvoje

Detail Úřední deska

16.01.2019

Rozpočet obce Archlebov na rok 2019

Detail Úřední deska