Navigace

Obsah

Vážení spoluobčané,

www stránky obecních úřadů musí splňovat řadu zákonů jako např. zák. 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím, který ukládá obcím povinně zveřejňovat vybrané informace.

Současně máme za povinnost provozovat tzv. elektronickou úřední deskue-podatelnu, které pomáhají občanům snadněji komunikovat s úřadem.

WWW stránky chápeme jako jednu z dalších služeb pro Vás občany, a proto se vynasnažíme v maximální možné míře informovat obyvatele o aktuálním dění v obci nad rámec zákonem stanovených podmínek.

Pevně věřím tomu, že se naše stránky stanou pro drtivou většinu občanů místem, kde může každý získat potřebné informace pro snadnější komunikaci s úřadem a život v obci.

Miroslav Jarolík
Starosta

Novinky

20.01.2021

Trénování paměti

Dobré ráno všem příznivcům trénování paměti, moc Vás zdravím v novém roce. Nouzový stav pokračuje a ozvalo se několik z Vás se zájmem o pokračování v distančním trénování paměti. Tento zájem mě potěšil, a proto posílám šestici cvičení pro tento týden. Tato sada neobsahuje řešení, věřím, že si s úkoly poradíte i tak. Přeji klidné dny, s úctou, Zdeněk Gloz facebook.com/pametar

Detail Aktuality

18.01.2021

Finanční úřad pro Jihomoravský kraj

Finanční úřad pro Jihomoravský kraj zveřejňuje telefonní čísla, na kterých Vám nabízí informace a pomoc s vyplněním daňových přiznání k dani z nemovitých věcí tak, abyste nemuseli podstupovat rizika spojená s dopravou a osobní přítomností na finančním úřadě a jeho územních pracovištích.

Detail Aktuality

15.01.2021

Očkování proti COVID-19 pro seniory 80+

Pro registraci na očkování proti COVID-19 pro seniory 80+ můžete volat na bezplatné linky 1221 nebo 800 129 921. Dále je možné provést registraci na webu registrace.uzis.cz Registrujte se od 15. 1. 2021 po - pá 8:00 - 16:00

Detail Aktuality