Navigace

Obsah

Vážení spoluobčané,

www stránky obecních úřadů musí splňovat řadu zákonů jako např. zák. 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím, který ukládá obcím povinně zveřejňovat vybrané informace.

Současně máme za povinnost provozovat tzv. elektronickou úřední deskue-podatelnu, které pomáhají občanům snadněji komunikovat s úřadem.

WWW stránky chápeme jako jednu z dalších služeb pro Vás občany, a proto se vynasnažíme v maximální možné míře informovat obyvatele o aktuálním dění v obci nad rámec zákonem stanovených podmínek.

Pevně věřím tomu, že se naše stránky stanou pro drtivou většinu občanů místem, kde může každý získat potřebné informace pro snadnější komunikaci s úřadem a život v obci.

Miroslav Jarolík
Starosta

Novinky

05.06.2020

Pochod za vodu 13.6.2020 13:00 hod.

13. června se koná Protestní pochod za vodu pro lidi. Hlavním cílem tohoto pochodu je upozornit na ochranu zdroje pitné vody pro 140 tisíc lidí, který leží jen 500 m od zamýšlené těžby štěrkopísku v Uherském Ostrohu. Vadí vám, že voda kterou pijeme, může být těžbou štěrku ohrožena? Vadí vám, že úřady pokračují v povolování těžby bez ohledu na to, co si přejeme my lidé, kteří tu žijeme? Připojte se k pochodu. Více informací níže.

Detail Aktuality

05.06.2020

Nové vydání Archlebského života

Ve středu a ve čtvrtek jsme Vám roznášeli do schránek nové vydání Archlebského života. Na odkazu níže si můžete toto vydání pročítat také on-line na svém počítači nebo mobilu. Přejeme Vám příjemné čtení a kdyby náhodou někdo vydání neobdržel, dejte nám vědět.

Detail Aktuality

03.06.2020

Trénování paměti pro občany

Další cvičení na trénování paměti.

Detail Aktuality

29.05.2020

Firma SPIELBERG CZ hledá pracovníky

Firma SPIELBERG CZ, hledá pracovníky na sezónní výpomoc do svých vinic. Místo výkonu práce vinice v k.ú. Archlebov a Žarošice. Možnost nástupu ihned. Zájemci o tuto pracovní pozici kontaktujte nás na telefonním čísle +420 774 288 110

Detail Hlášení místního rozhlasu