Navigace

Obsah

Vážení spoluobčané,

www stránky obecních úřadů musí splňovat řadu zákonů jako např. zák. 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím, který ukládá obcím povinně zveřejňovat vybrané informace.

Současně máme za povinnost provozovat tzv. elektronickou úřední deskue-podatelnu, které pomáhají občanům snadněji komunikovat s úřadem.

WWW stránky chápeme jako jednu z dalších služeb pro Vás občany, a proto se vynasnažíme v maximální možné míře informovat obyvatele o aktuálním dění v obci nad rámec zákonem stanovených podmínek.

Pevně věřím tomu, že se naše stránky stanou pro drtivou většinu občanů místem, kde může každý získat potřebné informace pro snadnější komunikaci s úřadem a život v obci.

Miroslav Jarolík
Starosta

Novinky

12.12.2019

Prodej zboží z Rakouska

V sobotu 14. prosince 2019 se bude konat poslední letošní prodej zboží z Rakouska. Klasická nabídka bude rozšířena o nové šampóny a sprchové gely, čistící prostředky na okna či do koupelen, dětské zubní pasty, prací gely Sensitive, Mozartovy koule, a další nové zboží. Při nákupu nad 500 Kč bude odečtena sleva 10%. Celou aktuální nabídku naleznete, a zboží můžete blokovat, přes Facebookové stránky „Z Reichu“. Prodej proběhne: • na Městečku od 10:00 do 11 hodin • a před Vinárnou do 11:15

Detail Hlášení místního rozhlasu

09.12.2019

Prodej kalendářů

Na OÚ si můžete zakoupit kalendáře Mikroregionu Ždánicko a Výšivky krojů Kyjovska. Cena za 1ks je 50,-Kč

Detail Hlášení místního rozhlasu

09.12.2019

Prodej kalendářů

Na OÚ si můžete zakoupit kalendáře Mikroregionu Ždánicko a Výšivky krojů Kyjovska. Cena za 1ks je 50,-Kč

Detail Aktuality

09.12.2019

Cestovatelská přednáška - Japonsko

Obecní knihovna Archlebov pořádá cestovatelskou přednášku Japonsko - v úterý 10. prosince v 18:00 v hasičské zbrojnici. Pestrá projekce Jirky a Aleny Márových vás zavede do Země vycházejícího slunce. Nahlédnete přímo do života japonské rodiny a poznáte úžasnou pestrost tajuplné země. Společně navštívíme tajemné chrámy, překrásné zahrady, neklidné sopečné oblasti i nespoutané vodopády. Projedeme se rychlodráhou šinkanzen, budeme obdivovat mohutné zápasníky sumó i křehké gejši. Ochutnáme exotické jídlo i neobyčejné zvyky v typických japonských restauracích a lázních, ve kterých se koupají dokonce i opice. Jiří Mára je autorem dvaceti cestopisných knih a dokumentárních filmů z různých koutů světa. Více informací naleznete na www.jirkamara.cz

Detail Hlášení místního rozhlasu

09.12.2019

Prodej ryb

Soukromý prodejce pan Hrabal oznamuje občanům, že bude prodávat v naší obci Ve středu 11 .prosince živé ryby. V době od 10,45 hodin zdrží se dle zájmu ( asi 15 minut ) Místo prodeje: před hospodou Ceny prodávaných ryb: Kapr I. třída 85,-Kč/kg Kapr výběr 95,-Kč/kg Tolstolobik 60,-Kč/kg Amur 98,-Kč/kg Pstruh 175,-Kč/kg Na požádání ryby zabije a vykuchá zdarma.

Detail Hlášení místního rozhlasu